Euroškola Strakonice, střední odborná škola, s.r.o., Husova 361, Strakonice
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 24.4.2018
Nepřítomné třídy1234Ob56789101112
2.Aodp
4.ATHTHodpodp
4.DTHTHodpodp
Nepřítomní učitelé1234Ob56789101112
Hýbl Martin(PedD)VaVa
Koubová Jana(Absc)ViViViMrMr
Šambazov Ramil(Absc)
Změny v rozvrzích učitelů:
Důchodní Drahomíra6. hododpadáANG4.D (ANG1)+
Hýbl Martin5.-6. hod Pedagogický dozor
Jánský Pavel9. hodnavíc LIT1.N(U3)přespočetná hod.
12. hodnavíc CJR2.N(U7)přespočetná hod.
Kastnerová Vladimíra7. hododpadáTEV4.D (TEVd)+
8. hododpadáTEV4.D (TEVd)+
10. hodnavíc MAT1.N(U3)za odpadlou
11. hodnavíc MAT1.N(U3)přespočetná hod.
Martinovičová Šárka4. hodspojeno (Ko Absc)ANG2.D (NEJ1)+(U8)
5. hodspojeno (Ko Absc)ANG1.D (NEJ1)+(U8)
6. hododpadáANG4.D (ANG2)+
7. hodnavíc ANG2.N(U8)přespočetná hod.
Prokop Jan6. hodnavíc ITE2.N(VYT1)přespočetná hod.
7. hodnavíc ITE1.N(VYT1)přespočetná hod.
8. hodnavíc ITE1.N(VYT1)přespočetná hod.
Schwarz Jaroslav5. hododpadáHOT4.D
Smolíková Hana6. hodnavíc UCD1.N(U3)přespočetná hod.
8. hodnavíc UCD2.N(U7)přespočetná hod.
9. hodnavíc UCD2.N(U7)přespočetná hod.
10. hodnavíc UCD2.N(U7)přespočetná hod.
11. hodnavíc UCD2.N(U7)přespočetná hod.
Švára Jaroslav5. hododpadáEKP4.A
Vačkář Ladislav3. hodsupl. (Ša Absc)CER3.D(VYT2)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Ša Absc)CER3.D(VYT2)přespočetná hod.
Valentová Vlasta5. hodsupl. (Hy PedD)ZBZ2.A(VYT2)za odpadlou
6. hodsupl. (Hy PedD)HOZ2.A(VYT2)za odpadlou
8. hododpadáZBZ2.A
Vierer Milan1. hodspojeno (Ko Absc)NEJ4.D (NEJ1)+(U6)
2. hodspojeno (Ko Absc)NEJ4.D (NEJ1)+(U6)
3. hodspojeno (Ko Absc)NEJ2.D (NEJ1)+(U3)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A5. hodANGNEJ1(U8)spojíMartinovičová Šárka(Ko)
1.D5. hodANGNEJ1(U8)spojíMartinovičová Šárka(Ko)
1.N6. hodUCD(U3)navícSmolíková Hana
7. hodITE(VYT1)navícProkop Jan
8. hodITE(VYT1)navícProkop Jan
9. hodLIT(U3)navícJánský Pavel
10. hodMAT(U3)navícKastnerová Vladimíra
11. hodMAT(U3)navícKastnerová Vladimíra
2.A3. hodNEJNEJ1(U3)spojíVierer Milan(Ko)
4. hodANGNEJ1(U8)spojíMartinovičová Šárka(Ko)
5. hodZBZ(VYT2)suplujeValentová Vlasta(Hy)
6. hodHOZ(VYT2)suplujeValentová Vlasta(Hy)
8. hod Odpadlá hodina
2.D3. hodNEJNEJ1(U3)spojíVierer Milan(Ko)
4. hodANGNEJ1(U8)spojíMartinovičová Šárka(Ko)
2.N6. hodITE(VYT1)navícProkop Jan
7. hodANG(U8)navícMartinovičová Šárka
8. hodUCD(U7)navícSmolíková Hana
9. hodUCD(U7)navícSmolíková Hana
10. hodUCD(U7)navícSmolíková Hana
11. hodUCD(U7)navícSmolíková Hana
12. hodCJR(U7)navícJánský Pavel
3.D3. hodCER(VYT2)suplujeVačkář Ladislav(Ša)
4. hodCER(VYT2)suplujeVačkář Ladislav(Ša)
4.A1. hodNEJNEJ1(U6)spojíVierer Milan(Ko)
2. hodNEJNEJ1(U6)spojíVierer Milan(Ko)
5.-6. hod Třídnická hodina
7.-8. hod Odpadlá hodina
4.D1. hodNEJNEJ1(U6)spojíVierer Milan(Ko)
2. hodNEJNEJ1(U6)spojíVierer Milan(Ko)
5.-6. hod Třídnická hodina
7.-8. hod Odpadlá hodina
Pedagogický dohled u třídy:
4.A, 5.-6.hod - Hýbl Martin
4.D, 5.-6.hod - Hýbl Martin