Euroškola Strakonice, střední odborná škola, s.r.o., Husova 361, Strakonice
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 30.6.2020
Nepřítomné třídy1234Ob56789101112
1.DTH
2.DTH
3.ATH
3.DTH
Nepřítomní učitelé1234Ob56789101112
Koptyšová Monika(PedD)-
Martinovičová Šárka(TH)..
Vačkář Ladislav(PedD)-
Změny v rozvrzích učitelů:
Důchodní Drahomíra5. hododpadáANG4.D (ANG1)+zrušeno
Jánský Pavel1. hododpadáCJL4.D (Spoj)+zrušeno
2. hododpadáCJL4.D (Spoj)+zrušeno
Koptyšová Monika2. hododpadáOBK2.Dzrušeno
3. hododpadáOBK2.Dzrušeno
4. hododpadáKOM3.Azrušeno
6. hododpadáZSV1.Dzrušeno
1. hod Pedagogický dozor
Koubová Jana3. hododpadáNEJ4.D (Spoj)+zrušeno
4. hododpadáNEJ4.D (Spoj)+zrušeno
Krausová Jiřina1. hododpadáNEJ1.Dzrušeno
2. hododpadáNEJ3.D (NEJ1)+zrušeno
3. hododpadáNEJ3.D (NEJ1)+zrušeno
4. hododpadáNEJ2.Dzrušeno
Martinovičová Šárka2. hododpadáANG3.D (NEJ2)+zrušeno
3. hododpadáANG3.D (NEJ2)+zrušeno
5. hododpadáANG4.D (ANG2)+zrušeno
6. hododpadáZSV4.D (Spoj)+zrušeno
Schwarz Jaroslav2. hododpadáTOS1.D (TPP1)zrušeno
3. hododpadáTOS1.D (TPP1)zrušeno
4. hododpadáTOS1.D (TPP1)zrušeno
6. hododpadáHOT3.Dzrušeno
Smolíková Hana5. hododpadáPRV3.D (Spoj)+zrušeno
6. hododpadáUCD3.Azrušeno
Sosna Radek7. hododpadáTEV3.D (TEV2)+zrušeno
8. hododpadáTEV3.D (TEV2)+zrušeno
Švára Jaroslav4. hododpadáEKP3.Dzrušeno
5. hododpadáEKP2.Dzrušeno
Tyrpekl Michal1. hododpadáNAV2.Dzrušeno
2. hododpadáTPP1.D (TPP2)zrušeno
3. hododpadáTPP1.D (TPP2)zrušeno
4. hododpadáTPP1.D (TPP2)zrušeno
5. hododpadáTPP1.Dzrušeno
Vačkář Ladislav6. hododpadáTPP2.D (TPP1)zrušeno
7. hododpadáTPP2.D (TPP1)zrušeno
8. hododpadáTPP2.D (TPP1)zrušeno
1. hod Pedagogický dozor
Vierer Milan1. hododpadáNEJ3.D (NEJ2)+zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1.D1. hodNEJodpadá(Kr)
2. hodTPPTPP2odpadá(Ty)
2. hodTOSTPP1odpadá(Sw)
3. hodTPPTPP2odpadá(Ty)
3. hodTOSTPP1odpadá(Sw)
4. hodTPPTPP2odpadá(Ty)
4. hodTOSTPP1odpadá(Sw)
5. hodTPPodpadá(Ty)
6. hodZSVodpadá(Kp)
1. hod Třídnická hodina
2.D1. hodNAVodpadá(Ty)
2. hodOBKodpadá(Kp)
3. hodOBKodpadá(Kp)
4. hodNEJodpadá(Kr)
5. hodEKPodpadá(Šv)
6. hodTPPTPP1odpadá(Vč)
7. hodTPPTPP1odpadá(Vč)
8. hodTPPTPP1odpadá(Vč)
1. hod Třídnická hodina
3.A1. hodNEJNEJ2odpadá(Vi)
1. hodANGNEJ1odpadá(Mr)
2. hodANGNEJ2odpadá(Mr)
2. hodNEJNEJ1odpadá(Kr)
3. hodANGNEJ2odpadá(Mr)
3. hodNEJNEJ1odpadá(Kr)
4. hodKOModpadá(Kp)
5. hodPRVSpojodpadá(Sm)
6. hodUCDodpadá(Sm)
7. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
8. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
1. hod Třídnická hodina
3.D1. hodNEJNEJ2odpadá(Vi)
1. hodANGNEJ1odpadá(Mr)
2. hodANGNEJ2odpadá(Mr)
2. hodNEJNEJ1odpadá(Kr)
3. hodANGNEJ2odpadá(Mr)
3. hodNEJNEJ1odpadá(Kr)
4. hodEKPodpadá(Šv)
5. hodPRVSpojodpadá(Sm)
6. hodHOTodpadá(Sw)
7. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
8. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
1. hod Třídnická hodina
4.A1. hodCJLSpojodpadá(Ja)
2. hodCJLSpojodpadá(Ja)
3. hodNEJSpojodpadá(Ko)
4. hodNEJSpojodpadá(Ko)
5. hodANGANG1odpadá(Du)
5. hodANGANG2odpadá(Mr)
6. hodZSVSpojodpadá(Mr)
7. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
8. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
4.D1. hodCJLSpojodpadá(Ja)
2. hodCJLSpojodpadá(Ja)
3. hodNEJSpojodpadá(Ko)
4. hodNEJSpojodpadá(Ko)
5. hodANGANG1odpadá(Du)
5. hodANGANG2odpadá(Mr)
6. hodZSVSpojodpadá(Mr)
7. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
8. hodTEVTEV2odpadá(Ss)
Pedagogický dohled u třídy:
1.D, 1.hod - Koptyšová Monika
2.D, 1.hod - Vačkář Ladislav
3.A, 1.hod - Martinovičová Šárka
3.D, 1.hod - Martinovičová Šárka